Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Kemal Ademi’den olay sözler! “Kadroyu menajerler kuruyor”

bencede

New member
Fenerbahçe ‘nin 2020-21 döneminde Basel’den takımına dahil ettiği ve dönem başında Khimki’ye gönderilen Kemal Ademi, Sarı Lacivertlilere dair flaş suçlamalarda bulundu. İsviçreli forvet yaptığı konuşmada, Fenerbahçe’nin birinci 11’inin menajerler tarafınca kurulduğunu söz etti.

İşte o kelamlar:

“Basel’de teknik yönetici değişikliği olmuştu, yenisiyle ortak lisanda buluşamıyorduk. Ayrılmam gerekiyordu. Almanya’dan da teklif vardı fakat Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük kulübüydü ve oraya transfer oldum. Saklamayacağım, finansal olarak da teklif fazlaca düzgündü. Geleceğimi düşünmem gerekiyordu. Mesut Özil ve Luiz Gustavo üzere yıldızlarla birlikte oynadığım için memnunum. Fenerbahçe’de de Basel’deki üzere bir durum olmuştu, teknik yönetici değişmişti.”

“Türkiye’de menajerler, maçları fazlaca etkiliyor. pek fazlaca menajer kulüp lideriyle yakın irtibat kuruyor, takımda kimin olması gerektiğine karar veriyor. Enner Valencia ile hoş bir rekabetim oldu fakat ben nadiren alana çıkabiliyordum. Dört aylığına kiralanmak zorunda kaldım. (Fatih Karagümrük) bu biçimde da düzgün değildim. Fenerbahçe’ye döndüğümde kendimi daha uygun hissediyordum lakin Türkiye’den ayrılmak istediğime karar verdim.”