Priyanka Gandhi Yardımcısı, Bigg Boss Katılımcısı Archana Gautam’ın Ölüm Tehdidi İddiasından Sonra Davayla Karşı Karşıya

Leila

Global Mod
Global Mod
Archana Gautam ayrıca bir Facebook Live’da olaydan ayrıntılı olarak bahsetti.


deniz:

Bir Bigg Boss katılımcısı, Kongre lideri Priyanka Gandhi Vadra’nın kişisel asistanını (PA) kendisini ölümle tehdit etmekle suçladı. Sandeep Singh, Bigg Boss-16 ilk 5 finalisti Archana Gautam’ın babasının kızının “ölümle tehdit edildiğine” dair şikayette bulunmasının ardından suçlandı.

Uttar Pradesh, Meerut’taki Partapur polis karakoluna yaptığı şikayette “Kastçı sözler de söylendi” dedi.

Bayan Gautam ayrıca bir Facebook Live’da olaydan ayrıntılı olarak bahsetti.


Meerut polisi, SC/ST Yasası uyarınca cezai sindirme davası açtı.

Bayan Gautam’ın babası Gautam Budh, kızının Priyanka Gandhi’nin daveti üzerine Kongre Genel Konvansiyonuna katılmak üzere 26 Şubat’ta Chhattisgarh’daki Raipur’a gittiğini iddia etti. Orada, Bayan Gandhi ile tanışmak için Sandeep Singh’den zaman istemişti.

“Ancak onu Priyanka Gandhi ile tanıştırmayı reddetti. Ayrıca kastçı sözler ve müstehcen bir dil kullandı ve Archana ile kabaca konuştu. Bunun dışında onu öldürmekle de tehdit etti.”

Meerut Şehri SP Piyush Singh, ANI’ye Bayan Gautam’ın babasının şikayeti üzerine bir davanın kaydedildiğini söyledi.

Yetkili, “Eski Bigg Boss yarışmacısı ve Kongre lideri Archana Gautam’ı tehdit ettiği iddiasıyla Kongre lideri Priyanka Gandhi Vadra’nın PA’sına karşı İlk Bilgilendirme Raporu kaydedildi” dedi.

“Yeni bir soruşturma sürüyor” dedi.


Günün Öne Çıkan Videosu“Rahul Gandhi Avrupa’yı ve ABD’nin Hindistan’a Müdahalesini Aradı”: BJP Çıktı
 
Üst