Bir Zamanların En Popüler Playstation 2 Oyunları

Bakec

New member
Çıkış zamanları üzerinden yıllar geçse bile, bazı oyunlar hala kalbimizde bir yer bulmayı başarıyor. Özellikle çoğumuzun çocukluğuna karşılık gelen PlayStation 2 ve PlayStation 2 oyunları bu duruma güzel bir örnek. Bu içerikte, efsanevi PlayStation 2 oyunlarından bazılarını sizler için derledik.

Milenyum çağının başlangıcı 2000 yılı, oyun dünyasının en tanınan konsollarından biri olan PlayStation 2’nin de çıkış yılıydı. Bu dönem, birçoğumuzun çocukluğuna denk gelmesinden midir bilinmez; PlayStation 2 oyunları hâlâ aklımızın bir köşesinde kendisine yer bulabiliyor. Durum böyle olunca dönem dönem kendimizi bu oyunlara tekrar dönüş yaparken yakalayabiliyoruz.

Oyun dünyasının belki de en çok yükselişe geçtiği zamanlardan olan bu dönemde, PlayStation 2 ile beraber oyunların kalitesi de ilk konsollardaki örneklere göre büyük ölçüde artmıştı. Bu nedenle hâlâ unutmadığımız ve dönüp dönüp tekrar baktığımız PlayStation 2 oyunları bulunuyor. Gelin efsaneleşmiş PlayStation 2 oyunlarına yakından bir göz atalım.

Bir Zamanların En Popüler Playstation 2 Oyunları
Grand Theft Auto Serisi
God of War Serisi
Resident Evil 4
Metal Gear Solid Serisi
Gran Turismo 3: A-Spec
Madden NFL Serisi
Devil May Cry Serisi
Tony Hawk’s Pro Skater Serisi
Prince of Persia: The Sands of Time
Shadow of the Colossus
Silent Hill 2
Need for Speed: Underground 2
 
Üst