Aktör Ashish Vidyarthi, 60, Rupali Barua ile Evleniyor. resimlere bakın

Leila

Global Mod
Global Mod
Ashish Vidyarthi eşiyle birlikte. (nezaket: theaxomiyapage)


Yeni Delhi:

60 yaşındaki usta aktör Ashish Vidyarthi, geçtiğimiz günlerde Kalküta’da Assam merkezli moda girişimcisi Rupali Barua ile evlendi ve düğün şenliklerinden fotoğraflar sosyal medyada büyük bir trend oluşturuyor. Samimi törenden fotoğraflar birkaç Bollywood hayran sayfası tarafından derlendi. Fotoğraflarda Ashish Vidyarthi ve eşi Rupali Barua, geleneksel beyaz kıyafetleri içinde tüm kalpleriyle gülümserken görülüyor. Evlenme kararıyla ilgili ETimes’a konuşan usta oyuncu, “Hayatımın bu aşamasında Rupali ile evlenmek olağanüstü bir duygu. Sabah mahkeme nikahı yaptık, akşam da bir araya geldik. .”

Viral resimlere buradan bakın:


Rupali ile nasıl tanıştığı sorulduğunda Ashish Vidyarthi, ETimes’a “Bir süre önce tanıştık ve bunu ileriye götürmeye karar verdik. Ama ikimiz de düğünümüzün küçük bir aile meselesi olmasını istedik” dedi. Daha önce Rajoshi Vidyarthi ile evliydi.

Ashish Vidyarthi, Hintçe, Telugu, Tamil, Kannada, Malayalam, İngilizce, Odia, Marathi ve Bengalce gibi dillerde filmlerde rol aldı. Film kredileri şunları içerir: 1942: Bir Aşk Hikayesi, Baazi, Jeet, Mrityudaata, Arjun Pandit, Binbaşı Saab, Asker, Haseena Maan Jaayegi, Jaanwar, Vaastav: Gerçeklik, Joru Ka Ghulam, Mülteci, Jodi No.1 diğer Kyo Kii… Ana Jhuth Nahin Bolta birkaç isim.
 
Üst