Beşiktaş’ın yeni transferi Aboubakar konuşuyor | CANLI

bencede

New member
Beşiktaş ‘ta 3. devrine başlayan Kamerunlu yıldız Aboubakar, açıklamalarda bulunuyor. Golcü futbolcunun açıklamalarını canlı veriyoruz.

Aboubakar’ın açıklamaları şu biçimde;

FEDAKARLIK YAPTIM

Burası benim meskenim. Döndüğüm için fazlaca memnunum. Eski memnunlukları yaşamak ve gruba katkı sağlamak için hazırım. O dönem ulusal ekipte bir sakatlık yaşadım. Döndükten daha sonra Sivasspor maçının 45. dakikasında oyundan çıkmak zorunda kaldım. Aslında kadro için fedakarlık yapmıştım. Kontratım uzayacak diye oynamamazlık yapmadım. Evet, 30. maçta oynasam kontratım devam edecekti lakin bununla bir teması yok.

ÇOK GÜZEL DURUMDAYIM

Fiziksel olarak hayli uygun durumdayım. Maçlarda hocamız bakılırsav verirse oynayabilirim. Bu büsbütün hocamızın sonucu. Birinci şampiyonluğu ve Avrupa’da aldığımız muvaffakiyetleri unutamıyorum. Burada bana gösterilen sevgiye karşılık vermek için elimden geleni yapacağım. Beşiktaş’ta bana gösterilen sevgiye karşılık vermek için elimden geleni yapacağım. Neler yapacağımı bakılırsaceksiniz. Buradaki herkesi fazlaca özledim. Neco’yu (Necip Uysal’ı) bilhassa hayli özlemiştim. Futbol değişken bir oyun. Herkes hak ettiği yere gidiyor. Ben de buradayım. Muvaffakiyetler ve kupalar için buraya geldim