“Bol Aksiyonun Olduğu Bir Ay Süren Program”

Leila

Global Mod
Global Mod
Görüntü Varun Dhawan tarafından paylaşıldı. (nezaket: varundvn)

Bollywood yıldızı Varun Dhawan, ilk OTT dizisinin olduğunu açıkladı kale bazı benzersiz aksiyon sekansları içerecek ve ekip yakında çekim için Sırbistan’a gidecek.

Samantha Ruth Prabhu’nun da rol aldığı yaklaşan program, Prime Video’nun yakın zamanda piyasaya sürülen küresel casus serisinin Hindistan uzantısıdır. kale, Amazon Studios ve Russo Brothers’ın AGBO afişi tarafından üretildi.

“Üzerinde çalışmak inanılmazdı. Sırbistan’da çekim yapacağız. Orada çok fazla eylem içeren bir aylık bir programımız var. 36 yaşındaki Dhawan, IIFA Ödülleri ve Hafta Sonu oturum aralarında PTI’ye verdiği demeçte, çok büyük bir dizi, Hindistan’da insanların henüz gördüğü gibi bir şey yok” dedi.

Prime Video ile popüler dizilerde işbirliği yapan film yapımcısı ikilisi Raj Nidimoru ve Krishna DK aile babası diğer FarsçaHindistan bölümünde showrunner ve yönetmen olarak görev yapacak. kale. Dhawan, “Yapımcılar sınırları zorluyor. Samantha ve ben vasat bir şey yapamayız. O, en çalışkan oyunculardan biri,” diye ekledi.

kale geçen ay Priyanka Chopra Jonas ve Richard Madden’in oynadığı bir Amerikan versiyonuyla piyasaya sürüldü. Franchise’ın İtalya’daki enstalasyonu, başlıklı Kale: Dianagelecek yıl gelmesi planlanıyor.

Büyük ekranda, Dhawan bundan sonra Nitesh Tiwari’de görülecek. BavaalJanhvi Kapoor’un yanında.

Dhawan, kendisini bir sanatçı olarak zorlayan film yapımcılarıyla çalışmayı çok sevdiğini söyledi.

“Yapılacaklar listenizde olan bazı yönetmenler var. Benim için Shoojit Sircar’dı (Ekim), Sriram Raghavan (Badlapur) ve Nitesh Tiwari (bawaal). En iyi performanslarımdan bazıları, beni zorlayan bu yönetmenlerle çalıştığımda ortaya çıkıyor.

“Bu harika ve Nitesh ile çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Bavaal kişisel olarak gurur duyduğum bir film. O saatin ihtiyacı olan bir şey söylüyor” dedi.

Dhawan’ın önceki sinema gösterimi Bhediya hafta sonu JioCinema’da dijital çıkışını yaptı ve oyuncu sıcak bir karşılama umuyor.

“Harika hissettiriyor, çıktı ve ücretsiz. Geri dönebilmek için ticari bölgede bir şeyler yapmaya çalışıyorduk. Bhediya 2. Bir sanatçı olarak yeni bir şeyler denemek ve yapmak zorundasınız” diye ekledi.

Amar Kaushik’in yönettiği ve Dinesh Vijan’ın desteklediği film, yapımcının korku-komedi evreninin bir parçası. Sokak diğer Roohi.