Büyükanne Neetu Kapoor, Torunu Raha ile Rishi Kapoor'un Viral Olarak Düzenlenmiş Fotoğrafına Tepki Verdi: “Çok Sevimli”

Leila

Global Mod
Global Mod
Görüntü Instagram'da paylaşıldı. (nezaket: ranlia__raha.supermacyyy)


Yeni Delhi:

Büyükanne Neetu Kapoor, merhum kocası Rishi Kapoor ve torunu Raha'nın yer aldığı düzenlenmiş bir fotoğrafa en sevimli tepkiyi verdi. Bu haftanın başlarında bir hayran hesabı, Rishi Kapoor'un Raha Kapoor'u kollarında tuttuğu ve ona bakarken gülümsediği düzenlenmiş bir fotoğrafını yayınladı. Düzenlenen fotoğrafta Rishi mavi bir tişört giyerken, Raha baskılı beyaz bir elbise ve taçla görülüyordu. Fotoğraf, “Keşke Rishi ji bugün de bizimle olsaydı… ve Raha'yla da.” başlığıyla paylaşıldı. Bunu Instagram Hikayelerinde paylaşan Alia Bhatt'ın annesi Soni Razdan, “Bu çok harika bir düzenleme. Kalplerimizi mutlulukla dolduruyor. Teşekkür ederim (katlanmış eller ve mor emojiler).” Gönderi, yanına “Bu çok sevimli” yazan Neetu Kapoor tarafından yeniden paylaşıldı.

Viral gönderiye bir göz atın:


Şimdi büyükanneler Neetu Kapoor ve Soni Razdan'ın nasıl tepki verdiklerini görün:

Haberler'den Son ve Son Dakika Haberleri


Anne-baba Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor, bebek Raha'yı medyanın ilgisinden önemli bir süre uzak tuttuktan sonra geçen yıl Noel'de yüzünü dünyaya gösterdiler. Yakın zamanda Zoom ile yapılan bir röportajda Alia Bhatt'ın babası ve film yapımcısı Mahesh Bhatt, büyük açıklamaya verdiği tepkiyi anlattı. Zoom ile yaptığı röportajda Mahesh Bhatt, “Ben de bunu yapmalarına oldukça şaşırdım. Sanırım bunu iyi hissetmişlerdir, artık bir yaşında ve bebeklerinin neye benzediğini merak eden dünyayla tanışmanın zamanı geldi. Ve bence bunu muazzam bir zarafetle yaptılar ve medyanın da çok terbiyeli davrandığını söylemeliyim.” Yapımcı ayrıca torunu Raha'nın kameralar karşısında ne kadar rahat olduğunu belirterek, “oldukça şaşırdığını” söyledi. Mahesh Bhatt, Raha'nın, kameradan korkan önceki nesil çocuklarından farklı olarak, sanki tatbikatı biliyormuş gibi içeri girdiğini söyledi. “Bunu genlerinde taşıdığını düşünüyorum” diye ekledi.

Çift, geçen yıl Noel'de Kapoor ailesinin brunch'ına giderken kızlarının yüzünü ortaya çıkardı. Aşağıdaki Haberya bir göz atın:


Alia ve Ranbir, 2022 yılının Kasım ayında kızlarını kucağına aldılar.
 
Üst