Cicaldau ve Morutan’ın eğlenceli anları! Penaltı itirafı

bencede

New member
Romanya Ulusal Ekibi’nin İzlanda ve Lihtenştayn ile oynayacağı maçlar öncesi, Galatasaray ‘ın futbolcuları Olimpiu Morutan ve Alexandru Cicaldau, ulusal kadro kampında birbirleriyle röportaj gerçekleştirdiler.

Romanya Futbol Federasyonu’nun YouTube kanalında yayınlanan görüntüde sırasıyla birbirlerine soru soran futbolcular, Galatasaray hakkında da konuştular.

İşte Morutan ve Cicaldau’nun soru-cevap sohbeti:

Cicaldau:
“Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanırsak, benimle tıpkı odada mı kalırsın yoksa eski grubundan biriyle mi kalırsın?”

Moruțan: “Umarım katılmaya hak kazanırız. Şayet Dünya Kupası’na gidersek seninle kalacağım”.

Cicaldau: “İzlanda’ya gol atarsan, birinci tepkin nasıl olur?”

Morutan: “Bence maçı kazanabilmemiz için bir gol daha atmak aklıma gelecek.”

Cicaldau: “Pozisyonlarımız değiştirirsek, kim daha güzel oynar?”

Morutan: “Bence ikimiz de güzel oynarız.”

Penaltı itirafı

Cicaldau:
“Romanya Ligi’nde oynarken seni en çok ne vakit sinirlendirdim?”

Morutan: “Beni hiç bir vakit üzmedin. Ancak bize karşı gol attığında beni sinirlendirdin. Ben seni ne vakit kızdırdım?”

Cicaldau: “Beni sinirlendirdiğini söyleyemem lakin denedin. Penaltı kullanmadan evvel, hatırlıyor musun?”

Moruțan: “Evet, gerinden Cicaldau diye bağırdım.”

Moruțan: “Eğer kaleciyle 2’ye 1 kalırsak bana pas verir misin yoksa gole mi gidersin?”

Cicaldau: “Sana pas veririm yüzde yüz.”

Galatasaray kelamları

Morutan:
“Başka bir ekibe gittiğinde Galatasaray’da olduğu üzere beni bekler misin?”

Cicaldau: “Umarım ikimiz de mümkün olduğunca uzun mühlet Galatasaray’da kalırız.”

Morutan: “İstanbul’da ben olmadan, tek başına ne yaparsın?

Cicaldau: “Bilmiyorum ancak sen İstanbul’a geldiğinden beri daha farklı şeyler yapabiliriz.”