IPL 2023: RCB’nin Çıkışı Altın Olduktan Sonra Virat Kohli’nin Duygusal Gönderisine Shubman Gill’in Yanıtı

Leila

Global Mod
Global Mod
Shubman Gill, IPL 2023’ün son lig maçında GT’nin RCB’yi yenmesinin ardından Virat Kohli’ye sarılıyor.© BCCI


Royal Challengers Bangalore yiğit Virat Kohli, takımın IPL 2023 kampanyasının sona ermesinin ardından içten bir yazı kaleme aldı ve Shubman Gill’in bu konudaki yorumu altın değerindeydi. Pazar günü mutlaka kazanılması gereken bir maçta Gujarat Titans’a kaybettikten sonra RCB, IPL 2023’ün playoff yarışından elendi. ve Lucknow Super Giants lig aşamasının sonunda puan tablosunda ilk 4’te.

“Anları olan ama ne yazık ki golün gerisinde kaldığımız bir sezon. Hayal kırıklığına uğradık ama başımızı dik tutmalıyız. Yolun her adımında bize destek olan sadık taraftarlarımıza minnettarız. Teknik direktörlere, yönetime ve yönetime çok teşekkür ederim.” takım arkadaşlarım. Daha güçlü bir şekilde geri dönmeyi hedefliyoruz” diye yazdı Kohli Instagram’da

Bu konuda Gill, Kohli’yi kesinlikle bir kral olarak tanımlayan bir taç emojisi ile yorum yaptı.

Burada görün:

mo9vp098


GT, RCB’yi IPL’den altı kalelik bir galibiyetle devirirken, Rohit Sharma’nın MI’sının Pazar günü Bengaluru’daki play-off’larda dördüncü takım olarak gizlice geçmesine izin verirken Gill, Kohli’nin varisi statüsünü muhteşem bir yüzle yeniden teyit etti.

Kohli, RCB’nin 197’sinde beşte 61 top 101 sayı attıktan sonra, o günkü en iyi çaba gibi görünüyordu, ancak önümüzdeki 10 yıl boyunca Hindistan vuruşunun meşalesi olacak olan Gill, en iyiden daha iyi olduğunu gösterdi. Kohli’nin iyi yaptığı şeyi Gil, 52 toptan yenilmemiş 104’ü Titanların elan ile hedefi kovaladığını gördüğü için bunu daha iyi yaptı. Eski Hindistan kaptanı Kohli gibi, bu da Gil’in art arda ikinci yüzüydü.

(PTI Girişleri ile)


Bu yazıda bahsedilen konular
 
Üst