Komedyen Shyam Rangeela, Varanasi'de Başbakan Modi'ye Karşı Yarışmaya Katılacağını Duyurdu

Leila

Global Mod
Global Mod
Jaipur:

Adını Başbakan Narendra Modi'yi taklit ederek duyuran komedyen Shyam Rangeela, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Lok Sabha seçimlerinde Varanasi'den Başbakan Modi'ye karşı yarışacağını duyurdu.

Varanasi'ye ulaştıktan sonra mesajla gönderilen bir gönderide.”

Daha önceki bir gönderisinde Rangeela, “Varanasi'den seçimlere katılacağım çünkü bugünlerde kimse adaylığı kimin geri çekeceğinden emin değil” dedi.

Medyaya konuşarak, “2014'te Başbakan Narendra Modi'nin takipçisiydim. Başbakanı destekleyen birçok Haber paylaştım. Videolar Rahul Gandhi ve Arvind Kejriwal'a karşı da paylaşıldı. Önümüzdeki 70 yıl boyunca sadece Bharatiya Janata Partisi'ne oy vereceğim. Ancak son 10 yılda durum değişti… Artık Lok Sabha anketlerinde Bağımsız aday olarak Başbakan'a karşı yarışacağım.”

Şöyle ekledi: “Benim adaylığım, Surat ve Indore'dan farklı olarak Varanasi halkına oy verme seçeneği sunacak. Bu yüzden bu hafta Varanasi'ye gideceğim ve adaylığımı Başbakan Narendra Modi'ye sunacağım.”

25 Nisan'da Rangeela, sosyal medyadaki takipçilerine Varanasi'den Bağımsız aday olarak adaylık başvurusunda bulunup bulunmayacağını sordu.

(Başlık dışında bu hikaye Haberler personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından yayınlanmıştır.)