NFL taslağı ve kurumsal dersleri

Leila

Global Mod
Global Mod
Bu anlamda tüm bu parçalar belirleyici bir rol oynuyor. taslak NFL'nin en alakalı ve önemli etkinliklerinden biri olan ve her takımın en azından hemen sonraki yıldaki gidişatını veya önümüzdeki 10 yıldaki önemini belirleyecek. Aynen, tıpkı şirketlerde olduğu gibi.

Nedir taslak? Kısacası: NFL'de oynamaya hazır olan üniversite adaylarının seçimi. Bu, ligdeki 32 takımın bir sonraki yıldızlarını veya belirli bir pozisyonu etkili bir şekilde kapsayan unsurları aradığı yerdir. Tabii ki, tıpkı kurumsal dünyada olduğu gibi, her zaman doğal olarak ışık ve gölge riskiyle karşı karşıyayız. Demek istediğim, üniversitedeki başarı, NFL'deki başarı kariyerini öngörmüyor; Şunu da söylemek istiyorum, bir takımda parlamak başka bir organizasyonda aynı veya daha iyi olacağını garanti etmez, yani her oyuncu her takım için değildir (ilk ders).

Bence o taslak NFL, iş ve yönetim hayatına rahatlıkla aktarılabilecek mükemmel bir laboratuvardır. Şu ya da bu üniversiteden gelen ya da üniversite performansını en iyi şekilde gösteren bir adayı kaç kez işe almayı tercih ederiz? Veya rekabetin uğruna mücadele ettiği ihtimali, önce bunun bizim için işe yarayıp yaramayacağını analiz etmeden seçeriz. Becerileri, yetenekleri ve tutumları takdir etmenin ve değer vermenin hayati önem taşıdığına ve bir kitabı kapağına göre yargılamanın bir hata olduğuna inanıyorum. Neye ihtiyacımız var? Liderliğe sahip bir oyun kurucu mu, patlayıcı bir geri koşucu mu yoksa aşılmaz bir guard mı? Objektif olarak ve neye ihtiyaç duyulduğuna göre puan verin. İkinci öğretim.

Tarih yanlış değil ve oyuncunun gelişimini ve başarısını doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen, lehine veya aleyhine çalışan faktörlerin her zaman olacağını dikkate almanın önemli olduğunu düşünüyorum. Atmosfer, teknik direktör, ev sahibi şehir, taraftarlar, stadyum, takım felsefesi; Gönüllü programların ve topluluk bağlılığının varlığı veya yokluğu dahil. Oyuncu-işbirlikçisinden ziyade kişiye dikkat edin.

Yeni yetenek arama görevinde NFL ve ekiplerinin titizlikle uyguladığı düzen, organizasyon ve planlamanın dikkate alınmasının son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Bir seçim metodolojisi planlayın ve uygulayın; Mevcut potansiyel müşterileri incelemek için doğru miktarda zaman ayırın (ne daha fazla ne de daha az), bu pozisyona kimin veya kimin uyduğunu göz önünde bulundurun, pazarlık yapın ve imzalayın.

Ve eğer eğitim hakkında konuşursak, benim bakış açıma göre NFL'nin en büyük derslerinden bir diğeri olan temel bir noktaya değinmiş oluruz. Tek erişim yolu taslak, bu üniversite (Amerikan futbolu). Daha fazla uzatmadan böyle. Ve üniversite eğitiminin kendi kendine eğitime karşı avantajları/dezavantajları hakkında bir tartışma başlatmak istemiyorum, konu bu değil. Benim yorumum, bizzat eğitimi teşvik etmenin (büyük) önemine odaklanıyor. Oyun alanı içinde ve dışında bilişsel ve duygusal beceriler edinin. Finans, yatırım, etik ve kişisel gelişim konularında sürekli öğrenme olmasaydı en iyi oyuncu ne olurdu?