Pune Yol Öfkesi Davasında Scooter'lı Kadın 2 Çocuğuyla Yumruklandı, Kanayarak Bırakıldı

Leila

Global Mod
Global Mod
Polis, adam hakkında dava açıldığını söyledi.

Pune:

Pune'de iki çocuğuyla scooter üzerinde seyahat eden bir kadın, kendisine sollama alanı verilmediği için öfkelendiği iddia edilen yaşlı bir adam tarafından yüzüne yumruk atıldı. Kadının saçları çekildi ve iki kez öyle bir kuvvetle yumruklandı ki burnundan yoğun bir şekilde kanamaya başladı.

Dijital içerik üreticisi Jerlyn D'Silva, yaşadığı çileyi anlatan bir Haber yayınlayarak, Pashan-Baner Bağlantı Yolu'nda çocuklarıyla birlikte bir scooter üzerinde olduğunu ve yaklaşık 2 km boyunca bir adamın arabada hızla arkalarından geldiğini iddia etti. Arabanın yoluna çıkmak istemediği için yolun solunda kaldığını, ancak adamın onu geçip scooter'ının önünde durduğunu söyledi.

Kimliği Swapnil Kekre olarak belirlenen adam hakkında dava açıldı.

“Arabadan çok öfkeli bir şekilde indi. Bana iki kez yumruk attı ve saçımı çekti. İki çocuğum vardı, onları umursamıyordu. Bu şehir ne kadar güvenli? İnsanlar neden manyaklar gibi davranıyor? Yanımda iki çocuğum vardı, çok iyiyim (her şey olabilirdi)…Bir kadın bana yardım etti,” diyor Haberda Bayan D'Silva, burnu ve ağzı kan içinde.

Haberler'ye konuşan Bayan D'Silva'nın amcası Vishal, olaydan sonra kendisini aradığını ve amcasının kendisiyle hastaneye gittiğini söyledi.

“Bana arabadaki adamın sebepsiz yere ona saldırdığını söyledi. Scooter arabasına dokunmadı. Muhtemelen sadece ne kadar güçlü olduğunu göstermek için yaptı. Arabadan indi, neden o şekilde gittiğini sordu. “Kadındı ve ona saldırmaya başladı. Adamın karısı da yanındaydı ama onu durdurmaya çalışmadı. Çocuklar fiziksel olarak yaralanmamıştı ama korkmuşlardı ve çığlık atıyorlardı,” dedi.

Vishal, bir kadının Bayan D'Silva'yı hastaneye götürdüğünü ve polisin de ona yardım ettiğini söyledi. Adam ve kadının polis karakoluna götürüldüğünü söyledi.

Chaturshringi Polis Karakolu'ndan bir yetkili, adam hakkında İlk Bilgi Raporu (FIR) tutulduğunu söyledi.

Olay, 17 yaşında olduğu iddia edilen sarhoş bir çocuğun Pune'da Porsche'sini 24 yaşındaki iki teknisyene çarpıp onları anında öldürmesinden tam iki ay sonra gerçekleşti. Kefaletle serbest bırakıldı.

Bu haftanın başlarında, bir politikacının 25 yaşındaki sarhoş oğlu, şehirde SUV'siyle hız yaparken bir kümes hayvanı kamyonuna çarptı ve iki yolcusunu ağır yaraladı. Kaçtı ancak yakalandı ve aleyhine dava açıldı.