Ram Charan, ABD TV’sinde “Hindistanlı Brad Pitt” Olarak Tanımlandı. Tepkisi

Leila

Global Mod
Global Mod
Ram Charan bu fotoğrafı paylaştı. (nezaket: Alwaysamcharan)

Yeni Delhi:

Şu anda Los Angeles’ta bulunan Ram Charan, oradaki medyayla aktif olarak etkileşim halinde. Amerikan haber ağı KTLA Entertainment’ta göründüğü sırada. Ram Charan, sunucu tarafından “Hindistan’ın Brad Pitt’i” olarak anıldı. Tanıtımı RR yıldız, “Hindistan’ın Brad Pitt’i olarak anılıyor” dedi. “Bu atamayı beğendin mi?” aktör, “Yani, Brad Pitt’i kesinlikle seviyorum” dedi. Ram Charan’ın LA gezisi hakkında – aktör iş için orada. Yakın zamanda Hollywood Eleştirmenleri Birliği Ödülleri’ne katıldı. Oyuncu, bu ay Oscar ödüllerine de katılacak. RR şarkı Naatu Naatu canlı icra edilecek ve En İyi Özgün Şarkı kategorisinde de aday gösterildi.

Viral Haberya buradan göz atın:

Hindistan’dan Brad Pitt. Hollywood doğru anladı @AlwaysRamCharan#RRRForOscarspic.twitter.com/xdShkuIJU8

— yasakları tarayın (@chirucharanfan) 1 Mart 2023
Çarşamba sabahı Ram Charan, Los Angeles günlüklerinden fotoğraflar paylaştı ve şöyle yazdı: “LA havasında sırılsıklam. Beni ağırladığınız için KTLA eğlencesine teşekkür ederim. RR 3 Mart’tan itibaren tüm Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sinemalarda, bizi bir kez daha büyük ekranda yakalayın.”

Hafta sonu, Ram Charan eşlik etti RR yönetmen SS Rajamouli, filmin En İyi Uluslararası Film ve 3 büyük ödül kazandığı Hollywood Eleştirmenleri Birliği Ödülleri’nde sahneye çıktı. Ram Charan da törende bir ödül takdim etti. “Hint Sinemasını Hollywood eleştirmenleri ödüllerinde SS Rajamouli ve MM Keravani garu ile birlikte temsil etmekten onur duyuyorum. Bu gece RRR ekibi olarak aldığımız ödülden gurur duyuyorum. Sunucu olarak beni ağırladığınız için teşekkür ederim ve Angela Bassett, ben Yakında sizinle özçekimimi dört gözle bekliyorum” diye yazdı.

Oyuncu ayrıca dizide de yer aldı. Günaydın Amerika.

Ram Charan profesyonel olarak harika bir yıl geçirdi. Bu yılın başlarında, rol arkadaşı Jr NTR ile birlikte Altın Küre Ödülleri’ne katıldı ve RR yönetmen SS Rajamouli, filmlerinin En İyi Yabancı Dil kategorisinde aday gösterildiği ve kazandığı Arjantin, 1985. 80. Altın Küre Ödülleri’nde, RR şarkı Naatu Naatu En İyi Özgün Şarkı ödülünü kazandı. Film, bu yılki Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde de büyük ödül kazandı. Kişisel cephede, Ram Charan ve karısı Upasana Konidela ilk çocuklarını bekliyorlar.

Günün Öne Çıkan Videosu

Shraddha Kapoor Havaalanında Tıklandı