Şaplak, kokain ve sihirli mantarlar: Prens Harry kraliyet hayatı hakkında daha fazla bilgi veriyor

taklaci09

Global Mod
Global Mod
Prens Harry, kardeşi William’ın şiddetli bir tartışma sırasında kendisine fiziksel olarak saldırdığını söylüyor.

‘Yedek’ başlıklı hayalet yazısında Harry, kardeşi Prens William’ın kardeşlerin kötüleşen ilişkisi üzerine şiddetli bir tartışma sırasında saldırdığını söyledi.

Olay, kitaptan alıntıların Salı günü yayınlanmasından önce sızdırılmasıyla gün ışığına çıkan bir dizi iddiadan yalnızca biri.

Anılar, Harry ve kraliyet ailesinin diğer üyelerinin yaşamları hakkında acı verici, mahrem ve bazı durumlarda tartışmalı ayrıntıları açığa çıkarıyor.

Kitap, Harry ve eşi ABD’li aktris Meghan Markle tarafından İngiltere’nin kraliyet ailesini sarsan bir dizi ifşaat ve suçlamanın sonuncusu.

Ölümcül Afganistan operasyonu

Prens Harry, Afganistan’da görev yaparken 25 Taliban savaşçısını öldürdüğünü açıkladı.

Harry’nin, İngiltere’nin Afganistan’da Taliban’a karşı yürüttüğü askeri harekatın bir parçası olarak 2012’de Apaçi helikopteri yardımcı pilotu ve nişancısı olarak görev yaparken 25 kişiyi öldürdüğü iddiasını içeriyor.

Eylemlerinden ne gurur ne de utanç duyduğunu ve savaşın sıcağında düşman savaşçılarını satranç tahtasından kaldırılan taşlar olarak gördüğünü söyledi.

Harry, 2015’te tam zamanlı kraliyet görevlerini üstlenmeden önce, İngiliz Ordusunda on yıl geçirdi – ona bir ölçüde normallik sağladığı için en mutlu yılları olarak tanımladığı yıllar.

bekaretini kaybetmek

Kitapta Harry, asi gençlik yıllarını da anlatıyor. Bekaretini bir barın arkasındaki tarlada yaşlı bir kadına nasıl kaptırdığını anlatıyor – evet, doğru okudunuz.

Sussex Dükü, “Yerleşik düzeni bozacak hemen hemen her şeyi denemeye istekli 17 yaşında bir çocuktum. En azından kendimi buna ikna etmeye çalışıyordum,” diye yazıyor Sussex Dükü.

Bekaretini, yaşlı kadının ona “genç bir aygır” gibi davrandığı “çok yoğun bir barın” arkasındaki bir tarlada kaybettiğini açıklamaya devam ediyor.

“Ona çabucak bindim, ardından kıçımı şaplakladı ve beni gönderdi” diyor.

“Yaptığım birçok hatadan biri, çok kalabalık bir barın hemen arkasındaki bir tarlada olmasına izin vermekti. Birilerinin bizi gördüğüne şüphe yok.”

Kokain, sihirli mantarlar ve esrar

İngiltere Prensi William (solda) ve Harry, 2004’ten merhum Galler Prensesi anneleri anısına inşa edilen bir çeşmenin açılışında konuşuyorlar.

İlk kez, Prens Harry kokain aldığını itiraf etti – 2002 yazında 17 yaşındayken bir av hafta sonu sırasında kokain aldığını ve diğer durumlarda “birkaç replik daha” yaptığını açıkladı.

“Pek eğlenceli değildi ve başkalarının başına geldiği gibi beni özellikle mutlu hissettirmedi, ama beni farklı hissettirdi ve asıl amacım buydu. Hissetmek. Farklı olmak” diye yazıyor. .

Ayrıca evvel’in arkadaşlarıyla bir partide sihirli mantarlara nasıl takıldığını da hatırlıyor.

“Kocaman bir kutu siyah elmas mantarlı çikolata gördük. Arkamdan biri onların herkes için olduğunu söyledi. Kendinize yardım edin çocuklar. Eşim ve ben birkaç tane aldık, yuttuk ve tekila ile yıkadık, ”diye yazıyor Prens.

Daha sonra gördüğü halüsinasyonları anlatıyor.

“Klozetin yanında yuvarlak, gümüş bir çöp kutusu vardı, ayak pedalıyla kapağı açılan türdendi. Kutuya baktım. Geri baktı. Sonra… bir baş oldu. Pedala bastım ve kafa ağzını açtı. Kocaman açık bir sırıtış,” diye açıklıyor.

“Artık tuvalet de bir kafa oldu. Kase onun açık ağzıydı, koltuğun menteşeleri delici gümüş gözleriydi. ‘Aaah’ dedi,” diye ekliyor.

İngiltere yayıncısı ITV ile yapılan bir röportajdan yeni yayınlanan bir klipte, Sussex Dükü ayrıca esrar kullanımını tartışıyor ve ne yaptığını “kabul etmek önemli” diyor.

Meghan Markle ile tanışmadan önceki “bağnaz” görüşler

“60 Minutes” konulu yakında yayınlanacak röportajından yeni yayınlanan bir başka klipte Prens Harry, İngiliz basınının melez karısına nasıl kötü davrandığından bahsederken kendi hatalarını kabul ediyor.

Meghan ile ilişkisi başlamadan önce muhtemelen “bağnaz” olduğunu kabul ediyor.

Harry, “Şu şekilde ifade edin, şimdi gördüğümü görmedim,” diye açıklıyor.

İnsanlar Twitter’daki son raporlara nasıl tepki verdi?

Daha fazlası için Euronews’in haberini yukarıdaki görüntüden izleyebilirsiniz.