Selçuk İnan: Görüntü sözlerle tabir edemeyeceğim kadar acı

bencede

New member
Kasımpaşa Teknik Yöneticisi Selçuk İnan, pazar günü oynadıkları Hatayspor maçından daha sonra geceyi Hatay’da geçirdiklerini ve zelzeleye de İskenderun’da ailesinin yanında yakalandığını belirterek, “Deprem sırası ve daha sonrası görmüş olduğum görüntü sözlerle ifade edemeyeceğim kadar acı ve çaresizlik doluydu” dedi.

Kasımpaşa Teknik Yöneticisi Selçuk İnan, Hatayspor maçının akabinde makus hava şartları niçiniyle grup olarak geceyi Hatay’da geçirdiklerini ve sarsıntıya de İskenderun’da ailesinin yanında yakalandığını belirtti. Selçuk İnan toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Tüm bölge halkı ile birlikte bu korkutan anları ben de yaşadım. Zelzele sırası ve daha sonrası görmüş olduğum görünüm sözlerle ifade edemeyeceğim kadar acı ve çaresizlik doluydu. Görmüş olduklarım ne kadar acı ise daha sonrası hoş ülkemin, hoş insanlarının tek yürek canla başla yardımlaşması da bir o kadar içimi ısıttı. Devletimiz her ne kadar tüm imkanlarını seferber etse de, bölge halkının hayli daha fazla takviyeye muhtaçlığı olduğunu söylemek istiyorum. Hepimizin büyük-küçük, az-oldukca, maddi-manevi demeden takviye ve birlik olma vakti. Zelzelede vefat edenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Yardım bekleyen enkaz altında bulunan insanların bir an evvel sağ salim çıkarılması için dua ediyorum. Geçmiş olsun Türkiyem” tabirlerini kullandı.