Son dakika Galatasaray haberi! Burak Elmas bir daha aday olacak!

bencede

New member
Başkanlık koltuğundaki 9 aylık çalkantılı süreç sonunda idari taraftan ibra edilmeyen ve seçime gitmek zorunda kalan, lakin mahkeme sonucuyla bir daha seçime girmesinin yolu açılan Burak Elmas’ın, yeniden adaylığını koymaya hazırlandığı öğrenildi. Son yapılan olağanüstü idare konseyi toplantısında, takımıyla önemli tartışmalara giren ve “Gerekirse istifa ederiz” baskıları daha sonrası seçim tarihini 11 Haziran olarak açıklamak zorunda kalan Sarı-Kırmızılı kulübün işvereni, buna rağmen kolay kolay veda etmeye niyetli değil. Burak Elmas’ın, başlatmış olduğu projeleri tamamlamak maksadıyla bir daha seçime girmek üzere liste çalışmalarına başladığı ve grubunun neredeyse tamamına yakınını değiştirmeyi planladığı ortaya çıktı.

kuvvetli bir takım kuracak

Elmas’ın, bilhassa Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki arazinin satışı sırasında kulübün başında olmak ve süreci yönetmek istediği belirtiliyor. tıpkı vakitte futbol şubesinin Kemerburgaz’daki yeni yapılacak tesislere taşınması operasyonunda da Burak Elmas’ın aktif rol oynamayı düşündüğü söz edildi. Başkan’ın ayrıyeten, fazlaca daha kuvvetli isimlerle yeni bir liste oluşturmak istediği ve bu tarafta ağır temaslara başladığı kaydedildi.

Torrent’i de yollayacak

Bu ortada Burak Elmas’ın bir daha seçilmesi durumunda Domenec Torrent’le de yolları ayıracağı, yerli bir hocayla çalışıp, tüm transferleri kendi takımıyla bir arada gerçekleştirmeye hazırlandığı öğrenildi. Hatta Başkan’ın bu hafta içerisinde İspanyol hocayla bir ön görüşme gerçekleştirip, tazminat konusunu masaya yatıracağı da gelen haberler içinde.

Metin Karabaş
 
Üst