Tez Ediyorum En Kolay Ve En Lezzetli Çikolatalı Magnolia

SULTAN

Global Mod
Global Mod
İddia Ediyorum En Kolay Ve En Lezzetli Çikolatalı Magnolia Tanımı İçin Malzemeler

• 300 gram çilek
  • 1 paket eti burçak sade bisküvi
  • 1 paket negro bisküvi
Muhallebisi için;

• 1 litre süt
  • 2 adet yumurta sarısı
  • 2 yemek kaşığı un
  • 2 yemek kaşığı nişasta
  • 1 su bardağı toz şeker
Pişirdikten daha sonra eklenecek;

• 1 kutu krema
  • 200 gram bitter yahut sütlü çikolata
İddia Ediyorum En Kolay Ve En Lezzetli Çikolatalı Magnolia Tanımı Nasıl Yapılır?

Not EkleTarifi Yazdır

1. 1 litre süt tencereye alınır. Üzerine un, nişasta, yumurta sarıları ve şeker eklenir. Tel çırpıcıyla uygunca çırpılır. Ocakta orta ateşte pişirilir.
  2. Kaynayınca 1 dk daha kaynatılıp, ocaktan alınır. Sıcakken içine çikolata eklenir. Ben muhallebinin bir kısmını ayırdım sade olarak da hazırladım siz dilerseniz ayırmayabilirsiniz. Büsbütün size kalmış.
  3. Sıcakken muhallebiye eklenen çikolata eriyene kadar çırpılır. Üzeri streç le kapatılıp dolapta büsbütün soğutulur. Soğuyan muhallebiye krema eklenir ve mikserle çırpılır.
  4. Ardından en alta bisküvi eklenir. Bol suyla yıkayıp temizlenmiş çilekler ortadan ikiye bölünüp kupların kenarlarına dizilir. Ortasına muhallebi eklenir. Üzerine yine bisküvi eklenir. Tüm materyaller bu türlü hazırlanır.
  5. Üzerini dilediğiniz üzere süsleyin dolapta 1 saat dinlendikten daha sonra servis edebilirsiniz. Deneyeceklere şimdiden afiyet olsun deneyecek olanlardan fotoğraf ve yorumlarınızı bekliyor olacağım tanımlarla ilgili sormak istediklerinizi herzaman sorabilirsiniz
    ❤
    .
İddia Ediyorum En Kolay Ve En Lezzetli Çikolatalı Magnolia Tanımı Fotoğraflı Yapılışı