Windows 11 için değerli güncelleme! Herşey değişiyor

Leila

Global Mod
Global Mod
Tüm vakit içinderın en başarılı işletim sistemi sürümlerinden biri olan Windows 10’dan daha sonra piyasaya sürülmenin verdiği tüm zahmeti yaşayan, bir de bunun üzerine biroldukca otoriteye nazaran gereksiz talep edilen sistem ihtiyaçlarıyla kendi başına çorap ören Windows 11, kaybolan prestijini bir daha kazanmak için elinden geleni yapıyor.

Microsoft tarafınca sistemli olarak üzerinde çalışılan yeni işletim sistemi sürümü, bugüne kadar bir fazlaca değerli güncelleme ile kullanıcılarına zeytin kolu uzattı. tıpkı vakitte Amerikalı teknoloji devi tarafınca yapılan açıklamalarda, Windows kullanıcılarının yıllardır en hayli talep ettikleri özelliklerden biri olan belge gezgininde sekmeli yapı takviyesi, tahminen de en kıymetli koz olarak Windows 11 ile hayat bulacak.

Windows 11 için kıymetli güncelleme! Herşey değişiyor

ilk vakit içinderda Windows 11’in Mart ayındaki ön izleme sürümünde nazaranrek haberdar olduğumuz ve o tarihten bu yana da bir epey Windows 11 kullanıcısının merakla beklediği bu yeni özellik, artık bölgeler halinde yeni işletim sistemine dahil edilmeye başlandı. Belge Gezginine getirilen bu kıymetli güncelleme daha sonrası artık kullanıcılar, birfazlaca farklı klasörü biroldukca farklı pencerede görmek yerine, tıpkı internet tarayıcılarında olduğu üzere hepsini tek bir klasör halinde ve her biri sekmeli yapılar formunda bakılırsabilecekler.

Ayrıca Evrak Gezginine getirilen yeni dinamik widget takviyesi yardımıyla, kullanıcılar istemeleri halinde bu klasörlerde hava durumu, haber, ekonomik bilgiler üzere ögeleri da takip edebilecekler.