Anushka Sharma, Paparazzi’den “Rahatlamasını” İstedi Kol saati

Leila

Global Mod
Global Mod
Anushka Sharma Haberdan bir kare. (nezaket: İmlakshay_18)


Yeni Delhi:

Anushka Sharma, dün gece Mumbai’deki bir ödül şovunda çarpıcı bir kırmızı halı görünümü yaptı. Oyuncu, bir fotoğraf çekimi sırasında gülümsemeye başladı ve mekanda bulunan paparazzilere adını yüksek sesle haykırırken “rahatlamalarını” söyledi. “Rahatlayın! Neden hepiniz bağırıyorsunuz?” dedi aktris. Anushka Sharma gülmeye başladı ve “Bekle! sadece kaan (kulaklarım)… Dünkü bağrışmalardan kurtulamadım. Mere kaan baj rahe hain(kulaklarım çınlıyor).” Aktris bu hafta arka arkaya kırmızı halıda boy gösterdi. Perşembe gecesi eşi Virat Kohli ile Hindistan Spor Onur Ödülleri’ne ve dün gece Bollywood Hungama Stil İkonu Ödülleri’ne katıldı.

Viral Haberya buradan göz atın:

Dün geceki etkinlik için Anushka Sharma’nın OOTD’sine daha yakından bir bakış. Toni Maticevski’nin raflarından yırtmaçlı siyah bir elbise giymişti. Bir göz at:


Perşembe günkü “Lewk” hakkında – Anushka Sharma her zamanki gibi öldürüldü. Bu etkinlik için de Toni Maticevski tarafından tasarlanan bir kıyafet giydi. Burada resimlere göz atın:


İş açısından, oyuncu bir sonraki spor biyografisinde görülecektir. Çakda Xpress, kızı Vamika’nın doğumundan sonraki ilk projesi. Film, kriket oyuncusu Jhulan Goswami’nin hayatına dayanıyor. Aktris, filmin bazı bölümleri için Kalküta ve Birleşik Krallık’ta ve diğer yerlerde çekim yaptı. Film geçen yıl katlarda gösterime girdi. Oyuncu ayrıca Netflix filminde bir kamera hücresinde yer aldı. Kalageçen yıl kardeşi Karnesh Sharma tarafından üretildi.

Anushka Sharma şu tarz filmlerin yıldızıdır: Rab Ne Bana Di Jodi, PK, Band Baaja Baaraat, Sultan diğer Ae Dil Hai Mushkilbirkaç isim.
 
Üst