BJP Liderinden Asaduddin Owaisi'ye Yeni Cesaret

Leila

Global Mod
Global Mod
Yeni Delhi:

BJP lideri Navneet Rana, sandık kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle cezalandırılmasından bir gün sonra, AIMIM şefi Asaduddin Owaisi'ye Haydarabad'a geldiğinde onu durdurması için meydan okudu. Onun sözleri, Bay Owaisi'nin, küçük kardeşi Akbaruddin'in kontrol altında tuttukları bir 'kanon' olduğunu söylemesine yanıt olarak geldi.

Bayan Rana, adananların artık Hindistan'daki her caddede dolaştığını ve bu tür topları dekorasyon için evlerinin önünde bulundurduklarını söyledi.

“Owaisi bir konuşmasında kardeşini kontrol altında tuttuğunu ve onun bir top olduğunu söyledi. Bu tür topları dekorasyon için evimizin dışında tutuyoruz. Ram bhakt'lar ve Modi ji'nin aslanları şu anda Hindistan'ın her sokağında dolaşıyor. Haydarabad'a geliyorum, Beni kimin durdurduğunu görmek isterim” dedi Bayan Rana, X'teki bir Haberda.

Bu çok önemli bir olay. @asadowaisi@AkbarOwaisi_MIMpic.twitter.com/iwqX6frGn7

— Navnit Ravi Rana (Modi Ka Parivar) (@navneetravirana) 10 Mayıs 2024
Daha önce Bayan Rana, polisin “15 saniye süreyle görevden alınması durumunda kardeşlerin nereden gelip nereye gittiklerini bilemeyeceklerini” söyleyerek Bay Owaisi ve kardeşine saldırmıştı.

Yorumlar Telangana Başbakanı A Revanth Reddy ve Asaduddin Owaisi'nin tepkisine yol açtı.

Zevksiz olarak görülen diğer yorumlarda ise Madhavi Latha'nın “Haydarabad'ın Pakistan'a dönüşmesini kesinlikle durduracağını” ilan etti ve Kongre'ye veya AIMIM'e oy veren herkesin sadece Pakistan lehine oy vermiş olacağını iddia etti.

Maharashtra'daki Amravati'nin eski bağımsız milletvekili Bayan Rana, yakın zamanda “Kongreye verilen bir oy Pakistan'a verilen bir oydur” dediği için seçim yasasını ihlal etmekle suçlandı.
 
Üst