BJP’nin “Mujhe Chalte Jaana Hai” Başrolünü Başrolde Oynadığı Videoda, 2024 Planına Bir Zirve

Leila

Global Mod
Global Mod
Videoda 2024 parlamento seçimlerinden hiç bahsedilmiyor.


Yeni Delhi:

BJP, Başbakan Narendra Modi’nin toplumun çeşitli kesimlerine hizmet etme misyonunda ilerlediğini ve muhalefet tarafından kendisine yağdırılan suistimalleri ve iddiaları bir kenara bırakarak Hindistan’ı beş trilyon dolarlık bir ekonomi haline getirme yolunda emin adımlarla ilerlediğini gösteren kısa bir animasyon Haber yayınladı.

“Mujhe Chalte Jaana Hai” (Yürümeye devam etmeliyim) başlıklı dört dakika otuz saniyelik Haber animasyonu, Sonia gibi Kongre liderlerinin dikenleri arasında Başbakan Modi’nin Gujarat başbakanlığından başbakanlığına kadar olan yolculuğunu gösteriyor. Gandhi, Rahul Gandhi, Mani Shankar Aiyar ve Digvijaya Singh.

मुझे चलते जाना है… pic.twitter.com/1NLvbV7L8y

— BJP (@BJP4Hindistan) 14 Mart 2023
Videoda 2024 parlamento seçimlerinden hiç bahsedilmiyor ve Başbakan Modi’nin 2014 ve 2019 Lok Sabha seçimlerini geçtikten sonra omzunda bir jhola markasıyla beş trilyon dolarlık bir ekonomiye doğru bir kat merdiven çıktığını, muhalefet liderlerinin yanından geçtiğini gösteriyor. aleyhindeki iddialar ve başbakan olduktan sonra yoksullar için hükümet planlarını ifşa etmek.

Muhalefet liderleri, Başbakan Modi’nin yolculuğu üzerinde hiçbir etkisi olmayacak gibi görünen “maut ka saudagar”, “chaiwallah”, “chowkidar chor hai” ve “Gautam Das” diye bağırırken gösteriliyor.

Başbakan, COVID-19 salgını sırasında yerli olarak geliştirilmiş büyük bir aşı şırıngasıyla derin bir vadide ipte yürürken gösteriliyor.

ABD Başkanı Joe Biden, selefi Barack Obama ve eski İngiltere başbakanı Boris Johnson da birkaç Birlik bakanı tarafından paylaşılan kısa Haberda kamera hücresi görünümleri yapıyor.

ABD, Gujarat başbakanıyken Başbakan Modi’ye vize vermeyi reddettiğinde, Obama ilk kez Sonia Gandhi ile birlikte görüldü. Narendra Modi’nin 2014’te başbakan olması ve Gandhi’nin yüzünü buruşturmasının ardından Obama, elinde ABD vizesiyle merdivenlerden yukarı koşarken gösteriliyor.

2019 Lok Sabha galibiyetinin ardından Biden ve Johnson, başbakanlık koltuğuna oturmuş Narendra Modi’ye tezahürat yaparken görülüyor.

Başbakan Modi, sıkıntılı bir Rahul Gandhi’nin yanından geçerken, başbakan Hindustan Aeronautics Limited’de bir helikopter üretim birimi başlattıktan ve belgeselle bağlantılı olarak kendisine ulaşan bir BBC spikerinin ardından Rafale iddiası ayaklarının dibine inerken gösterilir.

Video, Başbakan Modi’nin üzerine yağdırılan suistimalleri görmezden gelerek beş trilyon dolarlık bir ekonomi hedefine doğru yürümesiyle sona eriyor.

()
 
Üst