Elon Musk, Donald Trump’ın Suçlanması Durumunda 2024’te Büyük Bir Zafer Alacağını Söyledi

Leila

Global Mod
Global Mod
Bay Musk, Bay Trump’ın yakında suçlanacağına dair haberlere tepki gösteriyordu.


Milyarder Elon Musk, Manhattan savcıları tarafından dikte edilirse eski ABD Başkanı Donald Trump’ın “ezici bir zaferle” yeniden seçileceğini iddia etti.

Bay Musk, Bay Trump’ın önümüzdeki hafta en kısa sürede suçlanacağına dair haberlere tepki gösteriyordu. Musk, bugün mikroblog sitesinde tweet attı, “Bu olursa, Trump ezici bir zaferle yeniden seçilecek.” Twitter CEO’sunun bunu, Trump’ın nasıl “kelepçelenebileceğini”, “parmak izinin alınıp işleme alınabileceğini” ve “mahkeme salonuna kadar eşlik edilebileceğini” açıklayan bir Fox News raporuna tepki olarak söylediğine dikkat edilmelidir.

Bu olursa, Trump ezici bir zaferle yeniden seçilecek

— Elon Musk (@elonmusk) 18 Mart 2023
Trump, Salı günü hapse girmeyi beklediğini Truth Social platformunda paylaştı ve hayranlarının “ülkemizi geri almak” için “protesto” yapması gerektiğini ekledi. “Yolsuz ve oldukça politik bir Manhattan Bölge Savcılığından yasadışı sızıntılar. Uzak ve uzak önde gelen Cumhuriyetçi aday ve Amerika Birleşik Devletleri’nin eski Başkanı önümüzdeki hafta Salı günü tutuklanacak. Protesto edin, ulusumuzu geri alın! “

“Biz arkamıza yaslanıp seyrederken ulusumuzu öldürüyorlar. Amerika’yı kurtarmalıyız! Protesto edin, protesto edin, protesto edin!!!” dedi.

Manhattan bölge savcısı Bay Trump’ı suçlarsa, 76 yaşındaki ABD’de bir suçla itham edilen ilk eski başkan olacak.

daki bir habere göre BağımsızBay Trump’ın bir temsilcisi, şu anda herhangi bir iddianamenin kesin tarihi hakkında bilgi olmadığını vurguladı.

“George Soros tarafından finanse edilen Manhattan’daki Radikal Sol Demokrat savcının Cadı Avı’na girmeye karar verdiğine dair, Adalet Departmanı ve savcının ofisinden NBC ve diğer sahte haber taşıyıcılarına yasadışı sızıntılar dışında herhangi bir bildirim olmamıştır. bir sonraki seviye. Başkan Trump haklı olarak masumiyetini ve adaletsizlik sistemimizin silah haline getirildiğini vurguluyor. Önümüzdeki hafta sonu dev bir miting için Teksas’ta olacak. Amerika’yı Yeniden Büyük Hale Getirin!” sözcüsü yaptığı açıklamada.
 
Üst