Fotoğraflı yılbaşı bildirileri – 2023 fotoğraflı yılbaşı kısa iletiler – En hoş yeni yıl iletileri

bencede

New member
2023 yılına dünyanın kimi ülkeleri girmeye başlarken Türkiye’nin girmesine artık sayılı saatler kaldı. 2022’nin son saatlerinde milyonlarca vatandaş yeni yıl kutlamaları için farklı seçenekleri tercih ediyor. en çok tercih edilen kullanım hali whatsup üzerinden ileti ya da fotoğraflı iletiler. 2023 ikonlu fotoğraflı yeni yıl bildirileri en epey tercih edilenlerden. Fotoğraflı yılbaşı iletileri – 2023 fotoğraflı yılbaşı kısa bildiriler – En hoş yeni yıl iletileri ve tüm ayrıntılar haberimizde…

Her sene beşerler birbirlerine attıkları hoş yeni yıl bildirileri ile hoş temennilerde bulunuyor. Facebook, Instagram, WhatsApp üzere uygulamalardan, ‘mutlu yıllar, ‘nice birlikte yıllare’ üzere yılbaşı bildirilerini süratli bir biçimde göndermek mümkün.

Yeni yıl iletileri 2023 | En hoş, fotoğraflı, manalı, özel, komik, kısa-uzun, kurumsal yılbaşı bildirileri…

Güzel yıllar, keyifli yarınlar, hoş dostluklar bizimle olsun, yeni yılın kutlu olsun!

Dünyayı değiştirmek istiyorsan kendine inan, dostlarına inan, sevdiğine inan. Yeni yılın muvaffakiyet kapılarını açması dileği ile!

Yeni yılda umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun! İyі seneler…

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Keyifli seneler…

Geleceği oluşturacak her yeni günün bundan evvelkinden daha hoş, isteklerinize uygun ve sizi daha da keyifli etmesi dileğiyle. Memnun seneler!

İnternet suratının en azından ofiste yüzünüzü güldüreceği, sabah trafiğinin sizi teğet geçeceği hoş bir yıl diliyorum.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2023 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Keyifli bir biçimde harcamanız dileğiyle.. MEMNUN YILLAR…

bir daha yeni bir yıl var kapımızda. 2023 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Memnun seneler…

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle…

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice keyifli senelera.

Şeker üzere tatlı, masal üzere hoş bir yıl dilerim.

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl iletisini; Memnun yıllar.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. Güzel seneler!

2022 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2023 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla memnunluk getirir. KEYİFLİ yıllar…

2023 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle memnun yıllar.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, tahminen sakin, tahminen yorgun, bir daha de memnun, bir daha de umutlu, bir daha de sevgi dolu kaç senelera!

Sevdiklerin daima seninle olsun, ayrılıklar ve acılar yeni yılda uzağında olsun, keyifli seneler!

Yüzümüzde gülümsemeler bırakan, acısıyla tatlısıyla bir yıl daha bitti, daha hoşu bizim olsun! 2023’te mutluluklar!

Her şeyin en iyisini bizlere sunacak, mutluluklar saçacak bir yıl diliyorum!

Ne süsler, ne ikramlar, ne muvaffakiyetler bir şey söz eder, sevdiklerim yanımda olmadan! Güzel ki varsın, yeni yılda da daima yanımda ol!

Coşkun lakin yorgun bir yıl daha geçiyor hayattan. Gelecek yılın sevgilerin en hoşu, aşkların en büyüğünü, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle güzel yıllar.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına inanç, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin muvaffakiyetlerinin anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Keyifli seneler!

En büyük vakit hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2022 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve memnunluğu getirmesi dileğiyle, kaç memnun yarınlara..

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, muvaffakiyetlerin tüm başarısızlıkları yok edeceği hoşlukların ömrünü dolduracağı bir yıl dileğiyle.

2023 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Yeterli ve sağlıklı yıllar!

Radyoda daima sevdiğin müzik çalsın, trafikte daima yeşil yansın, talih her vakit yanında olsun! Yeni yılında mutluluklar yakandan düşmesin!

Güzel bir yıl geride kaldı, artık sırada daha hoşu var! Memnun seneler!

İlham veriyor seninle olmak bana, yeni yıla gözlerine bakarak girmek isterim canım, birçok birlikte senelera

Her günün bir başkasından daha düzgün geçmesinin sebebi sensin! Senin ışığın, enerjin ve sevgin yardımıyla yeni yılımızın epeyce hoş geçeceğinden eminim. bir arada keyifli senelera!

Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2023 yılı da bu biçimde olsun.

Bu yıl ve her yıl, gelecek için tek hayalim, güldükçe çoğalan gücün daima yanımda olması.

Sağlığı ve memnunluğu birlikteinde getirecek, birçok başarılarla amaçlarınıza ulaştıracak umut dolu, hoş bir yıl dilerim. Hoşgeldin 2023!

Bu yıl ve her yıl, gelecek için tek hayalim, güldükçe çoğalan gücün daima yanımda olması.

Yılbaşı iletileri yeni yılın keyifli eden küçük ancak vazgeçilmez bilgileri içinde yer alıyor. 2023 yeni yıl iletileri sile sevdiklerinizi yüzünü güldürebilir ve onları ne kadar fazlaca sevdiğinizi hissettirebilirsiniz.

Herkes bir diğerine yardım etseydi, her insanın işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Memnunluk, iyilik ve sevinçler getirsin. Keyifli yıllar dilerim.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2023 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

Neşeye ve mutluluğa hasret kalınan son senelerda hastalıklardan uzak, sevinç dolu ve keyifli bir hayat sürmek dileğimle.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür uzunluğu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Her günün bir başkasından daha âlâ geçmesinin sebebi sensin! Senin ışığın, enerjin ve sevgin yardımıyla yeni yılımızın fazlaca hoş geçeceğinden eminim. birlikte keyifli senelera!

Hata yapmayan insan, hiç bir şey yapmıyor demektir. 2023, yanılgılarından korkmayacağın; onlardan ders alacağın ve muvaffakiyetlerini katlayacağın bir yıl olsun. Keyifli yıllar.

Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

Ho ho hoooo! İşte yeni bir yıl geldi; eski yılı uğurlayıp yenisine kucak açarken çooook keyifli olmanı diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun, âlâ ki varsın!

Yeni yılın birinci günü umarım en keyifli günün olur. Zira önümüzdeki 364 gün boyunca varlığınızı büsbütün göz arkası etmeyi düşünüyorum. Yeterli seneler!

Tebrikler! Memnunluk bankası Cümbüş Şubesi’nden 2023 no’lu hesabınıza 365 gün sınırsız cümbüş tanımlanmıştır. Memnun bir biçimde harcamanız dileğiyle… Sms almamak için bu bildiriye “Mutlu seneler” yazarak karşılık verebilirsiniz

Yeni yılın birinci kuralı geçtiğimiz yıldan asla bahsetmemek olsun. hayatın bize verdiği bu yeni talihi kahkahalarla karşılayalım! Yeterli yıllar!

Sabah sporu olarak yataktan kalktığın, birebir yanılgıyı ikinciye yapmam diyip beşinci defa yaptığın, bu sefer kesin diyerek aldığın kararları ikinci günde bıraktığın bir yıl daha geride kaldı. sırada yeni var. Düzgün seneler!

Dakikalar daha sonra 365 sayfalık bir günlüğün birinci boş sayfası açılıyor. Hoş bir şey yaz haydi. örneğin benim adımı!

Komik Yeni Yıl Mesajları

Bu yıl da pes etmeden hayallerinin peşinden koşman dileğimle. (En azından spor olur.)

Yeni yılda kıymet biçilmez mutluluklar ve pek yüksek kıymet biçilebilecek ikramlar senin olsun! Uygun yıllar!

Yeni yıla girmedilk evvel bir fragman nazaranbilme talihimiz var mı? Hayır evvelkilerden hayli mutlu kalmadım da.

Pozitif olmanın negatif sayldığı bir seneyi daha geride bıraktık. Umarım yeni yılda sözler gerçek manalarına, biz de birbirimize kavuşuruz. Güzel yıllar.

Büyük ikramiyenin açıklanmasına dakikalar kaldı. Yani yarından daha sonra bana ulaşıp ulaşamayacağını öğreneceğiz. Şayet görüşemezsek kendine âlâ bak. Seni tanımak hoştu
🙂

Geçen sene bu gece aldığımız kararların hiç birini yerine getirmemiş olmanın verdiği iç huzurumuzun onuruna bu yılbaşını kutlayalım. Yeterli yıllar arkadaşlar, yeterli yıllar.

Geçmişte yaptığın kusurların hepsinden dersler çıkararak daha hoş kusurlar yapacağın bir sene diliyorum.

Küçük şeylerle memnun olacağımız bir sene diliyorum. Küçük bir yat, küçük bir malikane ve tahminen küçük bir spor otomobil olabilir.

Üzgünüm ancak biri bunu yapmalıydı. Yan yana olmamanın verdiği itimatla bu vazifesi ben üstlenebilirim. SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ!

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

Her yeni yılda hayatta daha büyük zorluklar ve mahzurlar gelir. Karşılaşabileceğin tüm manilerin üstesinden gelmen için yürek, umut ve inanç diliyorum.Bu yeni yılda da hayatının her anında sana dayanak olacağıma, sana kendini asla yalnız hissettirmeyeceğime kelam veriyorum. Kaç yıllare sevgilim!

Yeni yılda “Olmaz…” dediğin tüm hayallerinin birer birer gerçekleştiğini nazarancek ve yeni yılı birinci gününden itibaren çok seveceksin. Yalnızca inan ve en hoş hayalini düşle… Yeni yılın kutlu olsun!

Bembeyaz karların tüm kötülükleri silmesi ve yeterliliklere yer açmasıdır yeni yıl. Adımlarının izini nazaranbileceğin kuvvetli ve memnun bir yıl olsun!

Gökyüzünde binlerce dilek damlası ve şemsiyesiz kalan sen… Yeni yıl tam da dilediğin üzere, apansız başlayan bir yağmur üzere sana hoşlukları getirsin. Memnun seneler!

365 gün; yeni dostluklar, yeni aşklar, yeni seyahatler, yeni lezzetler, yeni kitaplar, yeni sinemalar, yeni müzikler demektir. 365 gün sonunda yepisyeni bir sen için şimdiden uygun seneler!

Kim bilir hangi anıda, hangi fotoğraf karesinde yahut hangi satırlarda en hoş hislerle yer alacaksın. Yeni yıl, ortasında senin olduğun biroldukca hoşluğu de birlikteinde getirsin, yeni yılın kutlu olsun!

Her günün bir başkasından daha düzgün geçmesinin sebebi sensin! Senin ışığın, enerjin ve sevgin yardımıyla yeni yılımızın fazlaca hoş geçeceğinden eminim. bir arada memnun senelera!

Her yıl hayli sayıda yeni beşerle tanışıyoruz ve kimileri hayatımızın vazgeçilmez bir kesimi oluyor; senin gibi… Sen yalnızca ömrüme girmedin, hayatı daha canlı, sevinçli ve cazibeli hale getirdin. bir arada keyifli yıllarımız olsun!

Geçmiş kusurlardan ders almak, şu an yeni şeyleri kucaklamak ve gelecek ise hayaller kurmak içindir. 2023 yılında hayallerin gerçeğin olsun… Keyifli seneler!

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, memnun ve başarılı birçok yıllar dilerim. bol bol sevgiler…

Yeni yılda hiç gitmediğin yerlere git, hiç yapmadığın şeylere cüret et, dostlarını unutma, ailene sıkı sıkı sarıl, özlemekten çekinme ve fazlaca sev! Gelecek yılın sana neler sunacağını gördüğünde epey şaşıracaksın… Yeni yılın kutlu olsun!

Geçen yıl bizden ne götürdü bilinmez lakin gelen yıl bize epey şey katacak. Evvel sıhhatimizin yerinde olduğu, daha sonra da tüm sevdiklerimizle hoş günlerde buluştuğumuz bir yeni yıl olsun, memnun seneler!

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Ne vakit gözlerine baksam, tüm geleceğimi bakılırsabiliyorum. İşte bu yüzden yeni yıla girmek için benim için hayli daha anlamlı! Keyifli geleceğimize bir adım daha yaklaştığımız huzurlu yıllar sevgilim!

hayatının aşkıyla beraberyken vakit uçup gidiyor. birlikte geleceği ve sonsuzluğu kutlamanın birinci mazereti de yılbaşı! Yeni yılın kutlu olsun aşkım!

Bu yıl yaptığım en düzgün şey sana aşık olmaktı. Önümüzdeki senelerda bir arada daha fazla anı biriktirmenin şerefine!

Yeni yıl ne getirirse getirsin, amaçlarımıza bir arada ulaşacağımızı biliyorum. En büyük destekçim ve ömrümün aşkı, yeni yılımız kutlu olsun!

Şu an sana sarılamasam da bu notla sıcacık ellerinden tuttuğumu hayal ediyorum. Yeni yılda daha hoş anılar biriktirmek için birlikte olacağız! Seni seviyorum, keyifli yıllar!

Bu yılki tüm muvaffakiyet ve başarısızlıklarınla, savaşçı ruhun ve azminle gurur duyuyorum. Bir daha sonraki yılı ve mucizelerini birlikte görmek için sabırsızlanıyorum. Keyifli yıllar sevgilim!

Bu yıl ve her yıl, gelecek için tek hayalim, kahkahalarının sonsuza kadar yankılanması! Keyifli yıllar tatlım!

Bu dünyada sana olan sevgimi zayıflatacak hiç bir şey yok. Vaktin sonuna kadar seninim. Bize sevgi dolu bir yıl diliyorum!

Kurumsal Yeni Yıl Mesajları

Ülkemiz ve markamız için hoş bir yıl olmasını diliyor, sevdiklerinizle en hoş vakit içinderınızı geçirmenizi temenni ediyoruz. Keyifli yıllar.

2023’ün kurumumuza muvaffakiyet, sevgi, memnunluk ve huzur getirmesini diliyorum. En içten dileklerimle yeni yılınızı kutluyorum.

2022’de şirketimiz için yaptıklarını asla unutmayacağız. Âlâ ki ailemizdesin! Yeni yılda da daima birlikte başarılı projelere imza atmamız dileğiyle…

Yeni yılın sıhhat memnunluk ve muvaffakiyet dolu geçmesini dilerim. Her günün bir başkasından daha keyifli geçsin. Yeni yılınız kutlu olsun.

Her sabah kalktığında aklına birinci gelen şeyin günlük iş akışın olduğu, misyonlarını göz açıp kapayıncaya kadar bitirdiğin bir sene olmasını diliyorum. Memnun seneler!

Yeni yıl ikram teklifleri 2023

Bazılarımız için mutfak eşyaları ve sofra aksesuarları vazgeçilmezdir. niye yılbaşında 40 yıllık hatrı olan fincandan ikram olmasın?

Parfümler, kozmetik eserler, makyaj kutuları ve tıraş grupları da hoş bir armağan olabilir.

Erkeğe yılbaşı ikram seçeneklerinden biri de ona hazırlattığınız özel cüzdandır. Hem taşıması kolay, hem epeyce şık, hem fazlaca itibarlı, birebir vakitte erkek için gerçek manada bir gereksinim olarak görülüyor. Bilhassa son senelerda erkek cüzdan modasında kredi kartlık ve kartvizitlikler pek tanınan bir hale geldi. Siz de bu yılbaşında erkek dostunuza ya da sevgilinize bu hediyeyi tercih edebilirsiniz.

Belki biraz klasik, lakin hala en romantik alternatiflerden biri mum ışığında bir akşam yemeği. İster bir restoranda, isterseniz en sevdiği yemeklerden oluşan bir menü eşliğinde konutta; yavaşça bir müzik eşliğinde bu gecenin keyfini çıkarmak elinizde.

Sevilen bir kazak ya da mont hatta çoraplar da sevilen armağanlar içinde yer alabilir.

Oyuncak denilince çocuklar akla gelse de kimilerimizin hiç büyümediğini hepimiz biliyoruz. Hem çocuklar birebir vakitte yetişkinler için oyuncak hoş bir armağan olabilir. En sevilen oyuncaklardan bir kutu hazırlayabilirsiniz.

beraber çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları arşivden çıkarın ve bir kolaj yapın. En hoş anlarınızdan oluşan küçük bir albüm beğenilen bir sürpriz olabilir.

Soğuk kış günlerinde giydikçe sizi hatırlayacağı kırmızı bir kazak hatta yılbaşı ruhunu yansıtmak için bir çift geyikli çorap

şahsileştireceğiniz bardak kupalar ve yanında sıhhat katan bitki çayları

Son senelerda kurabiye ve çay kutuları pek tanınan oldu. Bunu biraz daha abartmak isteyenler ya da ihtimamlı hale getirmek isteyenler kurabiyelerini kendi yapabilir.