Galatasaray’dan ayrılan Fatih Terim’in yeni adresi…

bencede

New member
Galatasaray Kulübü’nde teknik yönetici Fatih Terim ile yollar ayrıldı. Sarı-kırmızılı ekipte bu şok karar daha sonrası Lider Burak Elmas yeni teknik yöneticisi deklare etti. Fatih Terim’in vedası daha sonrası Galatasaray’ın yeni teknik yöneticisi Domenec Torrent oldu. Sarı-kırmızılılarda 4’üncü periyodu sona eren Fatih Terim’in yeni yol haritası muhakkak oldu. İşte Fatih Terim’in önündeki 3 ihtimal…

TERİM İÇİN 3 İHTİMAL! BÜYÜK SÜRPRİZ

Burak Elmas idaresindeki Galatasaray’da 4’üncü Fatih Terim devri geçtiğimiz gün resmen bitmiş oldu. Sarı-kırmızılı ekipte büyük bir şok tesiri yaratan son dakika ayrılığı daha sonrasında Lider Burak Elmas açıklamalarda bulundu. Galatasaray’dan ayrıldıktan daha sonra çabucak hemen bir konuşma yapmayan Fatih Terim’in önünde 3 ihtimalin olduğu öne sürüldü. İşte Fatih Terim’in önündeki 3 ihtimal…

ELMAS’TAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Galatasaray’da teknik yönetici Fatih Terim’in ayrılığının açıklanmasının akabinde Lider Burak Elmas basın mensuplarıyla bir ortaya geldi. Burak Elmas, sarı-kırmızılı grubun yeni teknik yöneticisinin Domenec Torrent olduğunu duyurdu. Burak Elmas açıklamalarında şu tabirleri kullandı:

‘EN UYGUN KİŞİ TORRENT’

“Domenec Torrent’in Galatasaray için güzel olmasını diliyorum. Uzun vadede bu nazaranvi yapacak şahıslarla görüştüm. Tüm görüşmelerin sonunda en uygun kişinin Domenec Torrent olduğuna karar verdim. Domenec Torrent’i ayrıntılı araştırdım, Galatasaray için uygun olacağını düşündüm. güçlü bir kişilik, geçmişi başarılı.”

TERİM’İN KARARI MERAK KONUSU

Galatasaray’da Burak Elmas idaresi tarafınca misyonuna son verilen Fatih Terim’in bu karar daha sonrası nasıl bir yol izleyeceği merak konusuydu. Takvim Gazetesi’nin haberine bakılırsa; Fatih Terim’in önünde 3 olasılığın olduğu öne sürüldü. İşte Fatih Terim’in önündeki 3 mümkünlük…

TEKNİK ADAMLIĞI BIRAKACAK

Birinci ihtimal gerçekleşirşe; Galatasaray’daki 4’üncü devri sona eren Fatih Terim dinlenme sonucu alacak. Deneyimli çalıştırıcı tekrar teknik yöneticilik nazaranvine soyunmayacak.

KATAR YA DA HULL CITY

Galatasaray’dan sürpriz bir biçimde ayrılan Fatih Terim’in ikinci ihtimali ise yurt dışı olacak. Deneyimli teknik yönetici ya Katar’a ya da Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Hull City’e gidecek.

EN BÜYÜK İHTİMAL BAŞKANLIK

Fatih Terim’in önündeki en güçlü ihtimalin ise başkanlık olduğu açıklandı. Sarı-kırmızılı ekipte kendisine gelen başkanlık tekliflerini bugüne kadar daima çeviren Fatih Terim’in kulübün başına geçme fikrine epey uzak olmadığı açıklandı.

ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAK

Fatih Terim’in başkanlık sonucu alması halinde 3 yıl daha sonra yapılacak olan seçim için şimdiden çalışmalara başlayacağı öğrenildi. Deneyimli teknik adamın son sonucunı ilerleyen günlerde vereceği vurgulandı.

27 MAÇTA MİSYON ALDI

Fatih Terim sarı-kırmızılı kadronun başında bu dönem 27 maçta nazaranv aldı. 68 yaşındaki teknik adamın öğrencileri bu süreçte rakiplerini 11 sefer mağlup etti. Fatih Terim’in talebeleri bununla birlikte 8’er birliktelik ve yenilgiyle alandan ayrıldı.

ACUN ILICALI ARGÜMANI

İngiltere Championship takımlarından Hull City’i satın alan Acun Ilıcalı’yla ilgili geçtiğimiz günlerde çarpıcı bir sav ortaya atılmıştı. Ajansspor’un haberine nazaran; Acun Ilıcalı’nın Fatih Terim’in Galatasaray’dan ayrılmasının akabinde kendisinden randevu talep ettiği söz edilmişti.

YA YORUMCULUK YA DA HULL CITY

Haberin detaylarında Acun Ilıcalı’nın Avrupa tertiplerinin Exxen’de yayımlanması niçiniyle deneyimli çalıştırıcıya yorumculuk ya da Championship takımı Hull City’de teknik yöneticilik konusunda teklif yapacağı öne sürülmüştü. (Skorer)

TERİM İÇİN 3 İHTİMAL! BÜYÜK SÜRPRİZ

Burak Elmas idaresindeki Galatasaray’da 4’üncü Fatih Terim devri geçtiğimiz gün resmen bitmiş oldu. Sarı-kırmızılı grupta büyük bir şok tesiri yaratan son dakika ayrılığı daha sonrasında Lider Burak Elmas açıklamalarda bulundu. Galatasaray’dan ayrıldıktan daha sonra çabucak hemen bir konuşma yapmayan Fatih Terim’in önünde 3 ihtimalin olduğu öne sürüldü. İşte Fatih Terim’in önündeki 3 ihtimal…

ELMAS’TAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Galatasaray’da teknik yönetici Fatih Terim’in ayrılığının açıklanmasının akabinde Lider Burak Elmas basın mensuplarıyla bir ortaya geldi. Burak Elmas, sarı-kırmızılı kadronun yeni teknik yöneticisinin Domenec Torrent olduğunu duyurdu. Burak Elmas açıklamalarında şu sözleri kullandı:

‘EN UYGUN KİŞİ TORRENT’

“Domenec Torrent’in Galatasaray için güzel olmasını diliyorum. Uzun vadede bu bakılırsavi yapacak şahıslarla görüştüm. Tüm görüşmelerin sonunda en uygun kişinin Domenec Torrent olduğuna karar verdim. Domenec Torrent’i ayrıntılı araştırdım, Galatasaray için uygun olacağını düşündüm. güçlü bir kişilik, geçmişi başarılı.”

TERİM’İN KARARI MERAK KONUSU

Galatasaray’da Burak Elmas idaresi tarafınca misyonuna son verilen Fatih Terim’in bu karar daha sonrası nasıl bir yol izleyeceği merak konusuydu. Takvim Gazetesi’nin haberine nazaran; Fatih Terim’in önünde 3 olasılığın olduğu öne sürüldü. İşte Fatih Terim’in önündeki 3 mümkünlük…

TEKNİK ADAMLIĞI BIRAKACAK

Birinci ihtimal gerçekleşirşe; Galatasaray’daki 4’üncü devri sona eren Fatih Terim dinlenme sonucu alacak. Deneyimli çalıştırıcı tekrar teknik yöneticilik misyonuna soyunmayacak.

KATAR YA DA HULL CITY

Galatasaray’dan sürpriz bir biçimde ayrılan Fatih Terim’in ikinci ihtimali ise yurt dışı olacak. Deneyimli teknik yönetici ya Katar’a ya da Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Hull City’e gidecek.

EN BÜYÜK İHTİMAL BAŞKANLIK

Fatih Terim’in önündeki en güçlü ihtimalin ise başkanlık olduğu açıklandı. Sarı-kırmızılı kadroda kendisine gelen başkanlık tekliflerini bugüne kadar daima çeviren Fatih Terim’in kulübün başına geçme kanısına epey uzak olmadığı açıklandı.

ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAK

Fatih Terim’in başkanlık sonucu alması halinde 3 yıl daha sonra yapılacak olan seçim için şimdiden çalışmalara başlayacağı öğrenildi. Deneyimli teknik adamın son sonucunı ilerleyen günlerde vereceği vurgulandı.

27 MAÇTA VAZİFE ALDI

Fatih Terim sarı-kırmızılı kadronun başında bu dönem 27 maçta bakılırsav aldı. 68 yaşındaki teknik adamın öğrencileri bu süreçte rakiplerini 11 kere mağlup etti. Fatih Terim’in talebeleri hem de 8’er birliktelik ve yenilgiyle alandan ayrıldı.

ACUN ILICALI TEZİ

İngiltere Championship gruplarından Hull City’i satın alan Acun Ilıcalı’yla ilgili geçtiğimiz günlerde çarpıcı bir tez ortaya atılmıştı. Ajansspor’un haberine nazaran; Acun Ilıcalı’nın Fatih Terim’in Galatasaray’dan ayrılmasının akabinde kendisinden randevu talep ettiği söz edilmişti.

YA YORUMCULUK YA DA HULL CITY

Haberin detaylarında Acun Ilıcalı’nın Avrupa tertiplerinin Exxen’de yayımlanması niçiniyle deneyimli çalıştırıcıya yorumculuk ya da Championship takımı Hull City’de teknik yöneticilik konusunda teklif yapacağı öne sürülmüştü. (Skorer)