Gedson Fernandes transferinde son dakika! Fatih Terim daha sonrası…

bencede

New member
GEDSON FERNANDES TRANSFERİNDE SON DAKİKA!

Türkiye’de transfer tescil devrinin resmen başlamasının akabinde Galatasaray’da gözler transfere çevrildi. Fatih Terim ile yollarını ayırıp misyona Domenec Torrent’i getiren Sarı Kırmızılılarda birinci maksat Gedson Fernandes olurken Portekiz’den yıldız oyuncunun transferine ait flaş bir sav ortaya atıldı. İşte son dakika gelişmesinin tüm detayları…4. TERİM DEVRİ SONA ERDİ

Galatasaray’da 4. Fatih Terim periyodu resmen bitmiş oldu. Galatasaray Lideri Burak Elmas, Fatih Terim ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını tabir etti.

ÖNCELİK GEDSON TRANSFERİYDİ

Fatih Terim ile yollarını ayırıp nazaranve Domenec Torrent’i getiren Sarı Kırmızılılarda gözler yapılacak transferlere çevrildi. Oyuncu satmadan transfer yapması sıkıntı görününe Sarı Kırmızılılarda Terim’in önceliği Gedson Fernandes transferiydi.

RECORD: ‘TERİM’İN AYRILIĞI daha sonraSI TRANSFER ZORA GİRDİ’

Portekiz’den Record, Gedson Fernandes’in transferine ait flaş bir iddiayı gündeme taşıdı. Habere nazaran Benfica idaresi, Fatih Terim’in ayrılığı daha sonrası Gedson Fernandes’i Galatasaray’a göndermekten vazgeçti.‘BENFICA DİĞER BİR EKİBE GÖNDERMEK İSTİYOR’

Record’un haberinde Benfica idaresinin Gedson Fernandes’i Galatasaray yerine öbür bir kulübe göndermeye sıcak baktığı açıklandı. Haberde Portekizli futbolcunun hangi gruba transfer olacağına dair bilgi verilmedi.

TERİM KALSAYDI KEYİFLİ SONLA BİTECEKTİ

Benfica Lideri Rui Costa ile Fatih Terim’in Gedson Fernandes transferinde büyük basamak kaydettiği ve transferin memnun sonla biteceği tez ediliyordu. Terim’in ayrılığı daha sonrası Gedson transferinin zora girebileceği kaydedildi.

GEDSON’UN PAYLAŞIMI BAŞLARI KARIŞTIRDI

Portekizli futbolcu Fatih Terim’in bakılırsavine son verilmesinin akabinde Instagram adresinden paylaşımda bulunmuş ve Fatih Terim’e “Her şey için teşekkürler” bildirisini göndermişti. Gedson’un bu paylaşımı başlarda soru işaretli bırakmıştı.BEŞİKTAŞ’IN DA GÜNDEMİNE GELMİŞTİ

Geçtiğimiz sezonuın devre içinde Galatasaray’a transfer olan ve başarılı performansıyla taraftarın sevgilisi olan Gedson Fernandes, yaz transfer periyodunda Galatasaray haricinde Beşiktaş’ında gündemine gelmiş ancak transferi gerçekleşmemişti.

BENFICA İLE 1.5 YILLIK KONTRATI KALDI

Benfica’da 1.5 yıl mukavelesi kalan Portekizli futbolcu kulünün yeni mukavele teklifine olumsuz cevap vermişti. Jorge Jesus’la yıldızı barışmayan Gedson Fernandes’in Jesus’ın ayrılığının akabinde Benfica ile mukavele yenileyebileceği argüman ediliyor.

PİYASA BEDELİNDE BÜYÜK DÜŞÜŞ

Bu dönem Benfica formasıyla yalnızca 4 maçta nazaranv yapan 21 yaşındaki futbolcunun Transfermarkt datalarına bakılırsa piyasa kıymeti 12.5 milyon Euro’dan 8 milyon Euro’ya kadar geriledi.

(Skorer)


4. TERİM DEVRİ SONA ERDİ

Galatasaray’da 4. Fatih Terim periyodu resmen bitmiş oldu. Galatasaray Lideri Burak Elmas, Fatih Terim ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını söz etti.

ÖNCELİK GEDSON TRANSFERİYDİ

Fatih Terim ile yollarını ayırıp nazaranve Domenec Torrent’i getiren Sarı Kırmızılılarda gözler yapılacak transferlere çevrildi. Oyuncu satmadan transfer yapması sıkıntı görününe Sarı Kırmızılılarda Terim’in önceliği Gedson Fernandes transferiydi.

RECORD: ‘TERİM’İN AYRILIĞI daha sonraSI TRANSFER ZORA GİRDİ’

Portekiz’den Record, Gedson Fernandes’in transferine ait flaş bir iddiayı gündeme taşıdı. Habere nazaran Benfica idaresi, Fatih Terim’in ayrılığı daha sonrası Gedson Fernandes’i Galatasaray’a göndermekten vazgeçti.

‘BENFICA ÖTEKİ BİR KADROYA GÖNDERMEK İSTİYOR’

Record’un haberinde Benfica idaresinin Gedson Fernandes’i Galatasaray yerine diğer bir kulübe göndermeye sıcak baktığı açıklandı. Haberde Portekizli futbolcunun hangi ekibe transfer olacağına dair bilgi verilmedi.

TERİM KALSAYDI MEMNUN SONLA BİTECEKTİ

Benfica Lideri Rui Costa ile Fatih Terim’in Gedson Fernandes transferinde büyük basamak kaydettiği ve transferin keyifli sonla biteceği argüman ediliyordu. Terim’in ayrılığı daha sonrası Gedson transferinin zora girebileceği kaydedildi.

GEDSON’UN PAYLAŞIMI BAŞLARI KARIŞTIRDI

Portekizli futbolcu Fatih Terim’in vazifesine son verilmesinin akabinde Instagram adresinden paylaşımda bulunmuş ve Fatih Terim’e “Her şey için teşekkürler” iletisini göndermişti. Gedson’un bu paylaşımı başlarda soru işaretli bırakmıştı.

BEŞİKTAŞ’IN DA GÜNDEMİNE GELMİŞTİ

Geçtiğimiz sezonuın devre içinde Galatasaray’a transfer olan ve başarılı performansıyla taraftarın sevgilisi olan Gedson Fernandes, yaz transfer devrinde Galatasaray haricinde Beşiktaş’ında gündemine gelmiş ancak transferi gerçekleşmemişti.

BENFICA İLE 1.5 YILLIK MUKAVELESİ KALDI

Benfica’da 1.5 yıl kontratı kalan Portekizli futbolcu kulünün yeni mukavele teklifine olumsuz cevap vermişti. Jorge Jesus’la yıldızı barışmayan Gedson Fernandes’in Jesus’ın ayrılığının akabinde Benfica ile mukavele yenileyebileceği argüman ediliyor.

PİYASA BEDELİNDE BÜYÜK DÜŞÜŞ

Bu dönem Benfica formasıyla yalnızca 4 maçta bakılırsav yapan 21 yaşındaki futbolcunun Transfermarkt bilgilerine göre piyasa kıymeti 12.5 milyon Euro’dan 8 milyon Euro’ya kadar geriledi.

(Skorer)
 
Üst