Ravichandran Ashwin Rekorlarını Kırarken Anil Kumble’ın Tweet’i Mutlak ‘Klas’

Leila

Global Mod
Global Mod
Hint kriket takımı için gerçekten bir varlık olan Ravichandran Ashwin, Ahmedabad’daki 4. Testin 2. Gününde Avustralyalı vurucuların etrafında ağ ördü ve turistler 480 koşu için paketlenirken 6 küçük kaleyi paketledi. Ashwin, 6 for’luk yolunda, Anil Kumble’ın iki rekorunu kırmaya devam etti. Kriket dünyası Ashwin’in büyüsüne boyun eğerken, Kumble bile Twitter’da Tamil Nadu doğumlu off-spinner’ı selamladı ve ‘klas’ bir tweet attı.

Ashwin, Avustralya’ya karşı yaptığı 6 kaleyle, Border-Gavaskar Trophy tarihinde Hindistan’ın önde gelen kalecisi (113) oldu ve bu yarışmada Kumble’ın 111 kafa derisi çetelesini geçti. Ashwin ayrıca Hindistan’da en çok beşli atıcı oldu, bu daha önce Kumble tarafından tutulan bir başka rekor.

Sadece bu değil, Ashwin’in performansı da onu serinin genelinde en çok kaleye sahip oyuncular listesinde Nathan Lyon ile aynı seviyeye getirdi.

Kıdemli iplikçiyi selamlayan Kumble, “Well Bowled Ashwin, Class,” diye tweet attı.

iyi bowling @ashwinravi99 Harika !

— Anıl Kumble (@anilkumble1074) 10 Mart 2023
İkinci günkü oyunun ardından performansından bahseden Ashwin şunları söyledi: “Hiçbir büyü diğerinden daha iyi değildir. Ve bu özel serinin çeşitli aşamalarında, Delhi’de olsun, sayıların muhtemelen size beş veya beş vermediğini hissettim. altı ama top çok güzel çıkıyor.”

“…ve yaptığım değişiklikler ne olursa olsun – yükleme (doğum adımına girme), bileklerimi kaldırma (bilek pozisyonu), tüm bunlar büyülerimin çok daha nüfuz edici olduğunu kanıtladı” dedi.

Ahmedabad wicket’ı, Ashwin için top oynamanın en kolay yolu olmadı ve spinner’lar ilk iki günde pek fazla satın alma yapmadı. Ashwin, vurucuları yenmek için “karıştırılmış dikişi” kullandığını açıkladı.

“Benim için pek çok şeyin gittiği bir saha değildi, bu yüzden karıştırılmış dikişi, sürüklenmeyi ve her neyse onu kullanmak zorunda kaldım.

Günün Öne Çıkan Videosu

“Zor Zaman”: Güreşçiler Vinesh Phogat, Sakshi Malik Güreş Bedenini Protesto Etti

Bu yazıda bahsedilen konular