Sanya Malhotra’nın Yeni Evinde. Griha Pravesh Resimlerine Bakın

Leila

Global Mod
Global Mod
Sanya Malhotra bu fotoğrafı paylaştı. (nezaket: sanyamalhotra_)


Yeni Delhi:

Sanya Malhotra için tebrikler. Yeni bir ev satın alan oyuncu, hayatından kesitler paylaştı. griha praveş Çarşamba günü Instagram hikayelerinde tören. Fotoğraflardan birinde oyuncu eve girerken görülüyor. “naya gar,” Sanya Malhotra bu fotoğrafa alt yazı yazdı. Ayrıca fotoğraftan birkaç fotoğraf paylaştı. pooja Instagram hikayelerinde. Tören için Sanya Malhotra şenlikli en iyi kıyafetlerini giydi – kırık beyaz giydi kısraklar.

Sanya Malhotra’nın fotoğraflarına bakın griha praveş Burada:

tgmgfr58


Sanya Malhotra’nın Instagram hikayesinin ekran görüntüsü

h9fj3ga8


Sanya Malhotra’nın Instagram hikayesinin ekran görüntüsü

7em16fio


Sanya Malhotra’nın Instagram hikayesinin ekran görüntüsü


Sanya Malhotra ayrıca o gün için OOTD’sinin resimlerini paylaştı – kirli beyaz kısraklar baskılı yeşil bir bluzla eşleştirdiğini. Sanya’nın Dangal rol arkadaşı Fatima Sana Shaikh, gönderiye “Aşk” yorumunu yaptı. Gönderisine buradan göz atın:


Sanya Malhotra’nın etkileyici bir film dizisi var. Sıradaki projeleri Büyük Hint Mutfağı Vicky Kaushal ve Fatima Sana Shaikh’in başrollerini paylaştığı, Harman Baweja ve Meghna Gulzar’ın Mareşal Sam Manekshaw’ı anlatan filmiyle yeniden yapılan Hintçe. Bu yüzden Netflix’te yer almak istiyor katal. Oyuncu en son şu adreste görüldü: HIT – İlk Vaka Rajkummar Rao ile birlikte. O da rol aldı Aşk Pansiyonubaşrolleri Bobby Deol ve Vikrant Massey ile paylaşıyor.

oynadıktan sonra DangalSanya Malhotra, Vishal Bhardwaj’ın 2018 filminde yer aldı Pataakha, Radhika Madan ve Sunil Grover’ın başrollerini paylaştığı. Ayrıca Ulusal Ödüllü filmde rol aldı. Badhai HoAyushmann Khurrana, Neena Gupta, Surekha Sikri ve Gajraj Rao’nun başrollerini paylaştığı. O da bir parçasıydı Meenakshi Sundareshwar.
 
Üst