Upasana Kamineni, Oscar After Party’den Ram Charan ile Fotoğraflarını Paylaşıyor: “Bu Özel”

Leila

Global Mod
Global Mod
Upasana Kamineni bu fotoğrafı paylaştı. (nezaket: upasanakaminenikonidela)


Upasana Kamineni – dünyadaki çoğu Hintli sinema sever gibi – çok heyecanlı. RRGirişimcinin eşi Ram Charan’ın Jr NTR ile birlikte başrolü oynadığı , hafta sonu En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde Oscar kazandı. için galibiyet Naatu Naatu ekip tarafından Los Angeles’ta Vanity Fair Oscar Partisi’nde kutlandı. Parti sonrası partiye gitmeden önce Upasana Kamineni, Ram Charan ile birkaç sevilen fotoğraf paylaştı. Ayrıca SS Rajamouli’nin eşi ve eşiyle bir fotoğraf paylaştı. RRR’ler moda tasarımcısı Rama Rajamouli ve Oscar ödüllü besteci MM Keeravaani’nin eşi yapımcı MM Srivalli. Gönderiye, Vanity Fair Oscar Party yazan bir coğrafi etiket ekledi.

Altyazıda Upasana Kamineni, “Bu özel. Her şey için çok minnettarım ve minnettarım. @thesecret365’e olan inancım daha da güçlendi. Saf bir kalple, net bir hedefle tezahür ettirin ve herkes için iyi dileklerde bulunun. Valli pinni (teyze) ve Rama anne perde arkasındaki en güçlü güç, sana çok hayranız.”

Buradaki resimlere bakın:


Salı günü Upasana Kamineni, 95. Akademi Ödüllerinde giydiği beyaz sari’nin ardındaki hikayeyi açıkladı. El dokuması sari, memleketi Telangana’dan zanaatkarlar tarafından yapıldı. Upasana, çarpıcı topluluktaki fotoğraflarını paylaştı ve kıyafetleri hakkında fikir verdi. Ona göre sari, Haydarabad merkezli sanatçı Jayanti Reddy tarafından, onun sürdürülebilir moda felsefesiyle uyumlu olması için geri dönüştürülmüş hurdalardan elde dokunmuş ipek kullanılarak tasarlandı. Sari geleneksel, ısmarlama ve zarifti. Mumbai merkezli avangart mücevher tasarımcısı Bina Goenka’nın özenle hazırlanmış Lilium boyunluğu, inciler gibi yüksek kaliteli doğal taşlar ve kopyalanamayan yaklaşık 400 karat yakut içeriyor. İşçilik olağanüstüydü ve bu zarif parçaları yaratmaya harcanan özveri ve sıkı çalışmayı yansıtıyordu. Upasana, onu diğerlerinden farklı kılan ayrıntılara verilen karmaşık dikkati takdir etti. Şöyle yazdı: “Benim için bu güzel parçaları yaratmaya giden sıkı çalışmayı, özveriyi, tutkuyu ve sevgi emeğini gerçekten takdir ediyorum. Bu görünümü diğerlerinden ayıran, detaylara verilen karmaşık dikkat.”

Notun tamamını buradan okuyun:


Bundan önce Upasana Kamineni, etkinliğin kırmızı halısından birkaç görüntü de paylaştı. Görüntülerde Upasana, diğerlerinin yanı sıra Ram Charan, SS Rajamouli ve Rama Rajamouli ile birlikte görülüyor. Altyazıda Upasana şunları yazdı: “Oscar aşkı. Teşekkürler SS Rajamouli garu ve ailesi. Hindistan #jaihind için buradayız,” şeklinde bir kalp emojisi ile.


Naatu Naatu itibaren RR Oscar’larda En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde ödül kazanan ilk Hint şarkısı.
 
Üst