Virat Kohli “Yapması Gerekecek…”: Eski Pakistanlı Yıldız, WTC Finalindeki Bu Hız Tehdidi Konusunda Uyardı

Leila

Global Mod
Global Mod
Danimarkalı Kaneria, Virat Kohli’nin görevden alınmasının altını çizdi ve Hintli yıldıza bir uyarı gönderdi.© AFP


Avustralyalı sol kol kalp pili Mitchell Starc, Cuma günü Mumbai’deki Wankhede Stadyumu’nda düzenlenen ilk ODI’de Hindistan’ın her yerinde birinci sırayı aldı. Starc, Virat Kohli ve Suryakumar Yadav’ı arka arkaya teslimatlardan çıkararak 3/49 rakamlarını verdi. Eski Pakistan iplikçisi Danish Kaneria, Kohli’nin Starc’ın teslimatından ihraç edildiğini vurguladı ve yıldız vurucu için bir uyarı zili çaldı. Kaneria, Kohli’nin sol kol hızlayıcılarına karşı mücadelesinin, Hindistan’ın Haziran ayında Avustralya ile oynamasının planlandığı Dünya Test Şampiyonası (WTC) finalinde onu rahatsız edebileceğini öne sürdü.

“Virat Kohli, top geri geldiğinde sol koldan hızlanan oyunculara karşı rahat değil. Dünya Test Şampiyonası finalinde Mitchell Starc ile karşılaşmak için antrenman yapması gerekecek. Takım yönetimi, T Natarajan gibi sol koldan hızlanan oyuncuları net olarak getirmeli bowling oyuncuları,” dedi Kaneria, YouTube kanalındaki bir Haberda.

Hindistan ilk ODI’yi 5 kaleyle kazandı ve KL Rahul 189 turluk kovalamacaya liderlik ederek yenilmemiş bir 75’i ezdi. Hisse aldı ve Ravindra Jadeja (45 dışarıda değil) ile 108 turluk yenilmez bir altıncı kaleci duruşu, ev sahiplerinin zaferi garantilemesini sağladı. 39.5 fazla.

Rahul hakkındaki görüşlerini paylaşan Kaneria, “KL Rahul büyük bir gerileme yaşadı. Test ekibinden çıkarıldı ve şimdi teslim etmesi gerektiğini ve çok hassas olması gerektiğini biliyor. Birini düşürmek asla çözüm değildir. Sorunları çözmesi gerekiyor. Bugün çok sakin görünüyordu ve Avustralyalı bowling oyuncuları, top çizgisinin gerisine geçerken yastıklarına vuramadı” dedi.

Hindistan ve Avustralya, Pazar günü Visakhapatnam’daki ikinci ODI’de karşı karşıya gelecek.


Bu yazıda bahsedilen konular
 
Üst